reklama

Veronika Žilková se stává Marií. Co na to pan ministr?

Veronika Žilková Foto:
Veronika Žilková

Již tuto neděli uvidíte první díl nového seriálu Všechny moje lásky, v němž hraje Veronika Žilková Stropnická hlavní roli. Na náročný projekt televize Prima kývla i přesto, že svému muži slíbila, že už nebude tolik točit. Kdo teď bude doma panu ministrovi vařit?

Role Veroniky Žilkové se před půl rokem měnily. Z manželky pana ministra v reálném životě se stala Marií v televizním seriálu Všechny moje lásky.

Vše o rodinném seriálu Všechny moje lásky najdete TADY nebo na Facebooku ZDE

 

 

 

 

Není tajemstvím, že herečce byla role Marie Svobodové nabídnuta zcela nečekaně a její ANO muselo zaznít rychle. (Původně měla v seriálu hrát Dagmar Havlová – pozn. red.).

Jak uvidíte už v neděli 25. ledna od 20.15 na Primě, role Marie Svobodové Veronice Žilkové fakt sedne a jistě se zařadí k těm divácky nezapomenutelným.

Článek

Kdo je kdo v novém seriálu Všechny moje lásky Foto:

Seriálový manuál: Kdo je kdo ve Všech mých láskách

Zajímá vás, na koho z herců se můžete těšit v novém českém seriálu Všechny moje lásky? Jejich jména už dávno nejsou tajemstvím, ale vybavíte si, kdo koho hraje a vztahy...

 

Pusťte si na videu jedny z vůbec prvních reakcí naší přední herečky na novou seriálovou postavu, pořízených na samém začátku natáčení projektu Všechny moje lásky. Ten den panovaly tropické teploty a je až s podivem, jak naši herci v sáčku nebo v dlouhých rukávech dokázali zahrát osazenstvo sousedské zahradní party u grilu.

Zajímá vás, co má Marie Svobodová společného s Veronikou Žilkovou?

„K Marii mám opravdu hodně blízko – žije ale o něco veselejší život, než žiju já, protože mně přinesl život mnohem víc traumat než Marii. Ztvárnění této postavy je výletem do části mé duše, kterou v sobě mám, ale nepoužívám ji, díky natáčení se k ní můžu dostat – takže si v pracovní době můžu zažít něco, na co běžně nemám čas. Já si to opravdu moc užívám.“

Opravdu by herečka něco ze života Marie nechtěla zažít?

„Ono to celé začíná tím, že Marii zemře manžel – tak já bych si přála být ještě nějakou chvilku vdaná,“ objasňuje se smíchem Veronika Žilková.

(schneidy, video: jakunda)

Tady se v upoutávce můžete podívat, jak Všechny moje lásky vypadají.

 

Co má Marie Svobodová společného s Veronikou Žilkovou? „K Marii mám opravdu hodně blízko – žije ale o něco veselejší život, než žiju já, protože mně přinesl život mnohem víc traumat než Marii. Ztvárnění této postavy je výletem do části mé duše, kterou v sobě mám, ale nepoužívám ji, díky natáčení se k ní můžu dostat – takže si v pracovní době můžu zažít něco, na co běžně nemám čas. Já si to opravdu moc užívám.“A opravdu by herečka něco ze života Marie nechtěla zažít?

Ono to celé začíná tím, že Marii zemře manžel – tak já bych si přála být ještě nějakou chvilku vdaná,“ objasňuje se smíchem Veronika Žilková.

Horoskopy 2018

reklama

reklama