reklama

Vyberte jméno pro sloní mládě a vyhrajte vstupenky do ZOO Praha

Slůně s rodinkou... Foto:
Slůně s rodinkou...
Foto: Zoo Praha

Nejspíš už víte, že v ZOO Praha mají nové sloní miminko. A vy můžete na webu Prima ZOOM sledovat unikátní živý přenos z Údolí slonů. Redakce webu Prima ZOOM připravila pro tuto událost také velký redakční speciál, ve kterém můžou naši čtenáři navrhnout libovolné jméno pro sloního novorozence.

Návrhy na jména budeme také sbírat v rámci naší zprávařské roadshow Prima jede… za vámi, která startuje 23. dubna v Liberci.

Ředitel nových médií FTV Prima, Daniel Grunt, k tomuto speciálnímu online přenosu dodává: „Příroda a zvířata jsou na webu Prima ZOOM velmi populární a videa se zvířátky patří mezi nejsledovanější. Jsem proto velmi rád, že poprvé budeme v rámci Prima online vysílat exkluzivně živý stream ze Zoo Praha, a navíc tak zajímavý přenos, jakým je první sloní mládě.“

Online přenos z pavilonu slonů můžete sledovat ZDE.

Návrhy na jméno sloního miminka a jeho kmotra můžete psát ZDE.

 

Slůně se narodilo 5. dubna v noci, krátce po třetí hodině. Jeho matka Janita ho porodila po 639 dnech březosti. Novorozený sameček se svým příchodem na svět zapsal do historie pražské Zoo, protože je vůbec prvním slůnětem, které se tady nejen narodilo, ale bylo zde také počato. Otcem je Mekong, který slůně zplodil ještě před svým odchodem do jiné zoo.

 

Máte nápad na originální jméno nebo zajímavého kmotra? Sem s ním! Můžete získat:

Rodinnou jednorázovou vstupenku do Zoo Praha a k tomu během návštěvy:

• speciální komentovanou VIP prohlídku Údolí slonů s průvodcem Zoo Praha,

• nevšední zážitek v podobě vlastnoruční výroby papíru ze sloního trusu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama