reklama

Žena porodila 4,5kilové dítě za jízdy v autě!

Maminka i miminko jsou v pořádku! Foto:
Maminka i miminko jsou v pořádku!
Foto: youtube.com

Rodiče si mysleli, že mají spoustu času nazbyt, než se jejich miminko narodí, ale to se na svět zřejmě těšilo víc, než tatínek s maminkou předpokládali.

Lesia a John Pettijohn měli před sebou cestu autem do porodnice, která měla trvat 45 minut, vše se zdálo v pohodě, ale ne tak docela, i když se hodně snažili (maminka oddalovala porod, co se dalo a tatínek stál na plynu možná oběma nohama), jejich úsilí dostat se tam včas, se jaksi nezdařilo. Lesii tedy nezbylo nic jiného, než porodit na sedadle spolujezdce za jízdy – narodil se jim syn Josiah.

Žena porodila za jízdy v autě - Obrázek 3 Foto:

„Jediný důvod, proč jsem vše za jízdy natáčel, bylo to, že jsem se bál o jejich zdraví a chtěl jsem mít vše zdokumentované, pokud by se stalo něco, co by porod zkomplikovalo a bylo by potřeba okamžité řešení,“ řekl tatínek Jonathan a dodává: „Manželka mi zakázala zastavit, říkala, ať pokračuju v jízdě, ať jsme v porodnici co nejdříve.“ „Byla jsem vystrašená, vyšilovala jsem mnohem víc, než jsem měla, já vím. Ale já jsem opravdu nechtěla, aby se mi narodil v autě. Byla jsem z toho zoufalá. Nevěděla jsem, jestli se nadechne, bála jsem se, jestli nebude po porodu hned něco potřebovat,“ dodala Lesia.

Žena porodila za jízdy v autě - Obrázek 5 Foto:

Josiah vážil po narození přibližně 10 liber (cca 4,5 kilogramu), a po ošetření v nemocnici byli on i jeho maminka zcela v pořádku.

Žena porodila za jízdy v autě - Obrázek 1 Foto:

 

Dojemné video, které ukazuje celý průběh porodu:

Horoskopy 2018

reklama

reklama