reklama

ZRŮDA? Žena se chlubí mrtvolou žirafy a jiných zvířat, která zabila!

Jak jen může? Foto:
Jak jen může?
Foto: facebook.com

Sabrina Corgatelli čelí rozzlobeným protireakcím po odeslání svých snímku na sociální média. Lidé ji označili za „nepříčetnou“, „nesvéprávnou“ a „hanbu pro lidstvo.“

Americká lovkyně vyvolala přímo mezinárodní zuřivost a není divu. Zdá se ale, že jí je to úplně lhostejné, kritiku odmítá a slibuje, že v zabíjení volně žijících živočichů bude i nadále pokračovat. Jako i v tom, veřejně předvádět své trofeje.

Pod obrázkem nestoudné lovkyně je popisek: „Den 2 - mám úžasnou starou žirafu. Takové úžasné zvíře. Nemohla jsem být šťastnější. Po tom, co jsem ji dostala, mám nezapomenutelný pocit.“

Přijde vám to normální?

Podle aktualizací na facebooku začal její hon 24. července. V ten den se začala chlubit zabitými zvířaty. Nejprve to byla africká antilopa, tou tento masakr začal.

Corgatelli loví s výkonným kompozitní lukem a výlety za zabíjením si dopřává pravidelně.

Žena zabiják se ukazuje se svou kořistí - Obrázek 7 Foto:

Během svého řádění v Kruger National Park v Jihoafrické republice zabila například pakoně, prase bradavičnaté a dokonce pózovala před mrtvolou lva, kterého zřejmě zabil její přítel.

A co bude následovat, jak může lidem něco takového procházet?! Je možné si za peníze opravdu koupit smrt jakéhokoliv zvířete? NEUVĚŘITELNÉ!

Žena zabiják se ukazuje se svou kořistí Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama