reklama

1/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Osud mě plně podporuje.“

Nový rok pro vás znamená změnu, což moc dobře nepřijímáte. To, co teď berete jako samozřejmost, se může jedním okamžikem změnit a vy byste mohla přijít o vše, co jste si vybudovala. Týká se to především rodiny a vztahů. Snažte se udržet klid a pevnou půdu pod nohama. Můžete se znova zamilovat nebo jen tak vzplanout, ale vše s rozmyslem.

Práce – Na začátku měsíce možná obdržíte nabídku na lepší práci nebo povýšení. V každém případě to bude posun. Chystáte se i na lyžování, to se vám vydaří. Potřebujete odpočívat, a tak si hory užívejte. Překážky, které se objeví, jsou jen dočasné.

Zdraví – Reprodukční orgány vás mohou pozlobit, pokud si nebudete dávat pozor na prochladnutí. Také zažívání je přetíženo z Vánoc a silvestra. Na konci měsíce pocítíte i bolesti kloubů.

Peníze – Klid a harmonie, ke které jste se tak pracně dopracovala, se najednou změní a vše bude ve spěchu a rychlosti. To znamená, že se opět objeví hádky a nepříjemnosti a peníze nebudou proudit tak, jak si přejete. Je to jen dočasné, ale bude to probíhat celý měsíc.

Vztahy – Láska a citové prožívání vás budou provázet začátkem roku. Vše bude tak, jak to být má, a vy si vše budete náležitě užívat až do konce měsíce. Naděje na další skvělé týdny vás neopustí.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama