reklama

1/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Láskyplně naslouchám svému tělu, jež je ztělesněním dokonalého zdraví.“

Uzavřete minulost, především minulý rok, a začněte vymýšlet, co nového budete řešit v nastávajícím roce. Především komunikace je pro vás důležitá, a tak si vše napište a domluvte. Navazovat na minulost však budete v tom, že ukončíte vše, co nefungovalo, protože máte šanci potkat lásku. Tak si to nenechte pokazit a snažte se odbourat své negativní vlastnosti.

Práce – Práce se hned na začátku roku objeví dostatek, budete přitahovat opravdu hodně nabídek. Některé odmítnete, především ty, co vám přinášejí nějaké zbytečné trápení a problémy. Na konci měsíce přijde radost a budete si užívat práce, kterou máte opravdu rádi.

Zdraví – Pozor na úrazy a virózy, také vás mohou bolet klouby a kolena, oslabené budou i ledviny a kvůli stresu z práce můžete dočasně trpět nespavostí.

Peníze – Peníze k vám poplynou celý měsíc. Budete velice plodná a úspěšná a přijdou i nové možnosti a nové finanční odměny. Doslova se zamilujete do svého finančního úspěchu.

Vztahy – Osud vám pomůže k nové vášni a vlije vám do žil energii, aniž byste pro to musela cokoliv udělat. To k vám bude přitahovat opačné pohlaví i velké možnosti. Budete se pouze obávat toho, aby s vámi někdo v lásce nemanipuloval, ale není to třeba. Čeká vás velká láska a velká naděje do budoucna.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama