reklama

1/2016 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí."

Překážky, které se objeví už na začátku měsíce, budou trochu komplikované, ale dokážete je překonat. Pomůže vám nějaký muž, který vás má opravdu rád. Na konci měsíce vám pomůže i žena, jež je vaší stálou oporou. Leden proto pro vás nakonec nebude tak náročný, jak se zdálo na jeho začátku.

Práce – Hned na začátku měsíce vás bude někdo ve vaší práce od nějakého projektu odrazovat. Nedejte na něj, nemyslí to s vámi dobře. Možná se budete muset zaobírat nějakými smlouvami a písemnostmi, což vás vůbec nebaví. Koncem měsíce už vás čeká zase zábavnější práce.

Zdraví – Oslabené máte průdušky, možná budete zápasit s kašlem, ale především jste i na něco alergická. Také se objeví potíže s reprodukčními orgány a ledvinami. Buďte více v teple.

Peníze – Občas máte pocit, že jste na vše sama a kvůli tomu pak pociťujete beznaděj. V půlce měsíce si našetříte peníze na cestu, která vám udělá radost a odpočinete si. Konec měsíce bude zase plný finanční stability a klidu.

Vztahy – Na konci roku a začátkem roku nového uzavřete svoji minulost a konečně se začnete dívat do nové budoucnosti. V partnerství  budete řešit především to nejdůležitější a drobnosti přejdete. Na konci měsíce můžete potkat velice zajímavého člověka, který vás zaujme možná víc, než si byste si přála.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama