reklama

1/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“

Leden je pro vás měsícem úspěchů. Máte dostatek energie, ale vy máte přesto pocit, že stagnujete. Ten pocit, že se nemůžete hnout z místa, je jen ve vaší hlavě. Dejte do života více energie a vše se začne hýbat. Nejste oběť, do které jste se vtělila. Staňte se vítězem a kolo osudu se obrátí k lepšímu.

 

 

Práce – Vaše vášeň pro práci se projeví už na začátku měsíce a to vás požene dopředu raketovou silou. V půlce měsíce navážete na úspěšné projekty z minulosti a půjde vám to skvěle. Konec měsíce však bude plný překážek, které budete muset překonat. Což hravě zvládnete.

Zdraví – Pohybový aparát by zasloužil odpočinek. Bolesti zad a kloubů včetně kolene jsou nepříjemné, ale dočasné. Snažte se pohybový aparát v lednu co nejméně zatěžovat. Pozor na únavu a zánět v těle.

Peníze – Peníze pro vás nejsou problém, ale to, co na začátku měsíce bude vypadat skvěle, se může v půlce měsíce změnit. Zpočátku se budete radovat ze svých financí a řeknete si, že máte pohodu. Pak však přijdou překážky a komplikace kvůli nějakým finančním přesunům. Promyslete to a vyjde to.

Vztahy – Už na začátku roku musíte uzavřít minulost, jedině tak se vám uleví. V partnerství v poslední době zažíváte samé překážky a komplikace. Pokud uzavřete minulost a uvědomíte si přítomnost, může nastat budoucnost. V partnerství žijete z něčeho minulého, co už vám nic nepřináší. Tak o tom přemýšlejte.

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama