reklama

1/2016 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Tak myslete pozitivně.“

Hned na začátku roku vás čeká nová nabídka, klíčová pro daný měsíc. Možná i pro daný rok. Splní se vám sen, na který jste dlouho čekala. Osud vám je nakloněn. Ve vztazích se pokuste o více kompromisů a zlepší se. Nezadaní mají na konci ledna možnost potkat někoho nového a zamilovat se. Jen si dejte pozor na plané sliby a lži.

 

 

Práce – Práce pro vás v lednu není problém. Bude se vám dařit. Přichází úžasná osudová nabídka, která se týká práce spojené s minulostí. Možná jste takovou nebo podobnou už dělala. V každém případě vás v této práci čeká finanční jistota.  

Zdraví – Zažívací problémy vás trápí už od konce roku. Dejte si už v lednu nějaký menší půst nebo detoxikační kůru. Vaše problémy s tlakem jsou jen dočasné, nemusíte mít obavy. Jste v lednu chráněna osudem.

Peníze – V lednu pro vás je slovo trpělivost klíčové. Budete řešit celou svoji finanční situaci. Musíte finance trochu přesouvat a zaplatit nejdříve to, co je nutné. Mějte trpělivost, další finance dorazí. Jen zbytečně neutrácejte.

Vztahy – Už začátkem roku budete hodně cestovat nebo po cestování aspoň zatoužíte. Jde nejen o dovolené na horách, ale i o prodloužené víkendy. Jediné, co vám bude vadit, je malá aktivita vašeho partnera. Možná je čas s tím něco udělat. Vždyť vy potřebujete cestovat a obohacovat se o nové zážitky. Tak si s ním zkuste promluvit a domluvte se na kompromisu.

Horoskopy 2018

reklama

reklama