reklama

1/2016 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to, aby byla objevena.“

Na začátku roku se budete vzpamatovávat z nějakého šoku, který zažijete na konci roku. Měsíc leden vám navíc nastavuje zrcadlo. Donutí vás, abyste se kvůli získání stability spravedlivě rozhodla. Moc s tím neotálejte, jinak vás čeká stagnace a to se vám nebude líbit.

 

Práce – Během ledna vás v práci čeká důležité rozhodování. Dostanete nabídku a nebudete vědět, kterou cestou se vydat, zda novým směrem, nebo navázat na minulost. Stejně však navážete i na minulost, ale to až koncem měsíce. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou a nenechte se nikým manipulovat a ovlivňovat.

Zdraví – Pevné zdraví vám vydrží po celý leden. Pozor jen na přetížení zad a nedostatek vitamínů a minerálů. Jinak budete fit.

Peníze – Nemusíte se bát, finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset vůbec starat. Možná přijde i možnost nového zdroje financí a vašeho finančního posunu. Jen si dejte nějaké peníze stranou a můžete odjet i na hory nebo prodloužený víkend.

Vztahy – Ve vaší blízkosti je někdo, kdo vás bude odrazovat od vašeho partnera. Není to od toho člověka upřímné a vy to nakonec prokouknete. Možná vás tato situace s partnerem sblíží a znova vzplane oheň lásky, nebo potkáte někoho nového. Každopádně si to užijete a budete zářit zamilovaností.

Horoskopy 2018

reklama

reklama