reklama

1/2016 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Leden může pro vás být trochu náročnější měsíc. Ztráty, které zažijete, souvisí s nějakým mužem ve vaší blízkosti. Je to někdo, kdo je negativní, a tím ovlivňuje i vás. Snažte se tomu člověku vyhnout a měsíc leden bude mít jiný náboj. V práci se vám naopak bude dařit, a tak si nenechte ujít žádnou příležitost. Na konci ledna se vám uleví a budete se těšit na další měsíc, kdy už budete mít dostatek sil a energie.

 

Práce – Hned na začátku roku vás čeká možný postup v práci, ale finanční ocenění s tím spojené bude bohužel pouze dočasné. Dejte si pozor, aby tato nabídka neznamenala v dalším období váš odchod z práce. Vše si dobře promyslete a pak se rozhodněte.

Zdraví – Po bouřlivé oslavě nového roku vás čekají přechodné potíže se zažíváním. Také mohou přijít bolesti zad, ale v druhé půlce měsíce se vše zlepší a budete zase fit.

Peníze – V lednu nebudete mít s financemi vůbec žádný problém. Dokonce se vám bude dařit lépe než jiné měsíce. Do budoucnosti se vám otvírají další možné finanční zdroje. Užijte si dostatek financí a utrácejte s rozmyslem.

Vztahy – Vztahy pro vás v lednu budou prioritní. Z těch partnerských budete tento měsíc  zoufalá a bezradná. Vše stagnuje, všude kolem jsou jen iluze a lež. Popřemýšlejte, co nalháváte sama sobě, před čím zavíráte oči. Postavte vztahy na pevné funkční základy a vše se pohne k lepšímu. Problém není vnější, ale váš vnitřní, pocházející z minulosti.

Horoskopy 2018

reklama

reklama