reklama

1/2016 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“

Měsíc leden vám přináší pohodu, klid a harmonii. Možná pojedete i na nějaký výlet nebo krátkou dovolenou. V práci se budete radovat a prožívat spokojenost, je to pro vás hodně důležité. Možná i někoho potkáte a zamilujete se. Čeká vás hodně komunikace a vyřizování záležitostí.

 

 

Práce – Někdo vás bude odrazovat od práce, která se vám líbí. Pozor jen na to, abyste nezavírala oči před něčím, co je nutné vyřešit. Tato práce vám přináší i velkou finanční stabilitu, osud vám je nakloněn. Nebudete pro to muset nic udělat.

Zdraví – Bolesti hlavy může způsobit nedostatek železa. Nejspíše trpíte anemií. Chybějí vám i další minerály a vitamíny. Zažívací potíže budou následkem těžkého jídla přes svátky. Hodně vás zatěžují stresy a kvůli tomu můžete být i unavená. Pozor na zánět v těle.

Peníze – Práce vám přináší peníze, které vám dělají radost. Jste však závislá na něčem, co je mrtvé a nefunkční, a toho je nutné se zbavit. Zavíráte oči před něčím, co je nutné vyřešit, a vy k tomu přitom máte dostatek sil.

Vztahy – Už na začátku měsíce se budete rozhodovat mezi dvěma cestami, ale při rozhodování si dejte pozor na to, zda vidíte vše reálně a neděláte si iluze. Máte na to vše vyřešit, tak se do toho dejte a neotálejte.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama