reklama

1/2016 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit.“

Prosinec byl vaším měsícem, ale leden už přináší únavu a úbytek energie. Sluníčko tolik nesvítí, a vy teplo potřebujete, a tak přemýšlíte, zda za ním před začátkem jara neodjedete na dovolenou. Už v lednu to začnete plánovat. Cestování je pro vás úžasné, cítíte se ve svém živlu. I tento měsíc bude vypadat jako vaše povaha. Náhlé rychlé střely, vzestupy a pády, ale bude i naplněn láskou, postupem v životě a dobrodružstvím.

 

Práce – V práci vás čeká klid a pohoda, jak jste si to zařídila v minulosti, tak se to bude i odvíjet. Budete trochu přemýšlet, co je pro vás v daný moment důležité, ale nakonec to vyřešíte. Použijte víc srdce než mozek. A těšte se na odměny v práci.

Zdraví – Únava je spojená s oslabenou imunitou z prodělané chřipky. Také záda vám ukazují, co vše na nich nesete. Bolesti v uších jsou spojené s nedoléčenými dutinami.

Peníze – Potřebujete odpočinek, abyste zmenšila své stresy, které plynou i z vašich finančních záležitostí. Těšte se na finanční jistotu, která se zase vrátí, jakmile se uklidníte, a budete pak prožívat pohodu a klid.

Vztahy – V lednu pocítíte lásku a velkou zamilovanost. Jste plná citů a umíte je vyjadřovat. Plánujete i společnou budoucnost a ve dlouhotrvajících vztazích přichází klid a pohoda. Pozor jen na falešné iluze, které si o partnerovi občas děláte. Také více mluvte a komunikujte.

Horoskopy 2018

reklama

reklama