reklama

10/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Jsem ochotna se učit. Čím víc se učím, tím víc rostu.“

Práce pro vás bude v říjnu velkou zátěží. Máte jí hodně a nebudete si umět říci STOP, takže se může dostavit i únava. Popřemýšlejte, nad čím zavíráte oči, co nechcete už delší dobu vidět, protože se to znova objeví. Koncem měsíce ale prožijete radost a lásku a opět se vám začne dařit.

 

Práce – Uzavíráte nějaké záležitosti z minulosti a to vám pomáhá překonat problémy. Jen si dejte pozor na to, zda vidíte realitu opravdu takovou, jaká skutečně je. Na konci měsíce se vše urychlí a nějaký muž s vámi vše vyřeší.

Zdraví – Zánět v těle může mít za následek únavu a můžete se cítit bez energie. Nic nepřecházejte a dojděte si k lékaři na krevní testy. Také stres a nespavost mohou způsobit, že se vám přitíží. Tak se pořádně vyspěte.

Peníze – Na začátku měsíce se zaradujete z toho, jak se vaše finance rozmnožují a stále se objevují další. Nemáte se čeho obávat, osud vám bude celý měsíc nakloněn a nemusíte pro to moc udělat. Koncem měsíce váš čekají nějaké přesuny peněz.

Vztahy – Budete sama sebe odrazovat od románku, který prožíváte. Uvědomíte si, že se na tom člověku stáváte závislá, což pro vás není dobré. Nemusíte se ale zatím ničeho obávat, nikdo vás nevyužívá a nezneužívá.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama