reklama

10/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Jsem klidná a vyrovnaná.“

Osud vám nese v měsíci říjnu hodně sil. Nebudete se muset vůbec snažit a vše vám půjde samo tak, jak si přejete. Především v práci budete opravdu výkonná a schopná zvládnout každý úkol. Přízeň osudu potrvá po celý měsíc, tak toho využijte a vrhněte se na činnosti, které odkládáte.

 

Práce – Radost z práce vás bude provázet celý měsíc a možná, že v zaměstnání prožijete menší flirt s někým z minulosti. Čekají vás i velké změny, především pozitivní. Konec měsíce bude plný euforie a radosti.

Zdraví – Dejte si pozor na záněty ucha, mohly by se vracet. Také pozor na prochladnutí reprodukčních orgánů, může vás potkat i menší střevní viróza.

Peníze – Radost budete mít z investic, které jste uskutečnila v září, ale pozor si dejte na problémy z minulosti. Také se ozve úřad s nějakými poplatky. Nic velkého to nebude, nemusíte se obávat.

Vztahy – Vztah se snažíte posunout do další fáze, ale to se vám nebude dařit. Objeví se určité problémy a ztráty a uvidíte před sebou jen překážky. Jsou překonatelné, ale chce to čas a trpělivost.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama