reklama

10/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Mé srdce je otevřené pro lásku.“

Pozor si musíte dát na vaši závislost na lásce a problému, který delší dobu neřešíte, což se může projevit ve formě žárlivosti vašeho okolí. Také majetnické pocity, které máte vůči někomu z vaší práce, se ukážou jako chybné. Čekají vás přesuny a také se budete muset podívat pravdě do očí.

 

Práce – Jste v situaci, kdy se nedokážete hnout z místa a to vás paralyzuje. Je nutné začít jednat, především v mysli. Naplánujte si hojnost všeho a zamyslete se, co v minulosti fungovalo a co se osvědčilo, a to opět začněte praktikovat. 

Zdraví – Zánět v těle vám bere sílu a cítíte se vyčerpaná. Pozor na úraz a možnost operace. Také hlava vám může zdraví zkomplikovat.

Peníze – Cesty vám přinášejí finance, potřebujete ale také odpočinek. Naplánujte si dovolenou a nebojte se o peníze, ty vás tento měsíc neopustí. Budete plna vášně a elánu a peníze se vás budou stále držet.

Vztahy – Cítíte se velice dobře a zůstane to tak i na začátku října. Budete flirtovat a podaří se vám uskutečnit vše, co si přejete. Čeká vás i těhotenství, ale na konci měsíce už vše nepůjde tak jako na začátku – tak si krásný začátek měsíce užijte.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama