reklama

10/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Čeká na mě ideální práce a právě se k sobě přibližujeme.“

Problém, který neřešíte, se vám opět v životě objeví. Musíte před ním přestat zavírat oči. Komunikace vše vyřeší a pomůže vám zvládnout budoucnost. Budete se cítit opět stabilní a jistá sama sebou.

 

 

Práce – Muž, který má velice dobré postavení, s vámi bude řešit něco, co měl vyřešit už dávno, ale k ničemu se nedoberete. On se snaží něco skrývat a bojí se podívat se na problém zblízka. Stále před ním zavírá oči a to vás bude rozčilovat.

Zdraví – Zažívání je vaše slabé místo a vždy, když se cítíte být bez energie, tak vás zlobí. Také ledviny budou v říjnu oslabeny, a tak je lepší je nepřetěžovat. Oči vás mohou trápit z únavy.

Peníze – Cítíte se osamocena a to vás trochu nutí přemýšlet o tom, proč vám s vaší finanční situací nikdo nepomůže. V průběhu měsíce se to změní a přijde hojnost všeho, na co pomyslíte. Na konci měsíce budete mít už jen obrovskou radost a svoje finance si užijete.

Vztahy – Rozhodujete se, kterou cestou se máte vydat, a víte, že je to důležité rozhodnutí. Vydejte se cestou, kde cítíte vášeň a radost. To vám přinese naději na skvělý vztah a porozumění.

Horoskopy 2018

reklama

reklama