reklama

10/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Odpouštím všechny zážitky z minulosti. Rozhodla jsem se žít v radostné přítomnosti.“

Nějaký muž ve vyšším postavení vás už na začátku měsíce osloví, aby vám pomohl. V půlce měsíce přijdou pro vás překonatelné překážky, jen musíte trochu více pracovat. Konec měsíce vás zastihne jako zamilovanou osobu, kterou baví život. Nebraňte se tomu a užijte si to.

 

Práce – Máte nějaký problém a zavíráte před ním oči, což vám přináší komplikace. V půlce měsíce se vám už v pracovní oblasti bude dařit, ale opět jen dočasně, protože ke konci měsíce budete sama sebe odrazovat od práce a začnete přemýšlet, zda ji nezměnit.

Zdraví – Záda vás zlobí už delší dobu a je čas s tím něco udělat. Masáž by vám pomohla. Dutiny vás pozlobí v průběhu měsíce a štítná žláza je také slabší.

Finance – S penězi se u vás nebude dít nic závažného. Nemusíte si na ně stěžovat. Dokonce se objeví zdroj, který vám pomůže finance znásobit, a vy si užijete finančního klidu. Na konci měsíce proběhnou jen menší komunikační střety týkající se peněz, ale nebudou negativní.

Vztahy – Máte partnera, který vás opravdu miluje a je pro vás oporou. Vyzná vám lásku a prožijete s ním opravdu radostné a zamilované období. Uvědomíte si, jak je dobře, že je vedle vás.

Horoskopy 2018

reklama

reklama