reklama

10/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Každý okamžik je nový začátek. Můj život je tak sladký.“

V říjnu pocítíte osamocenost. Samota na vás dolehne, ale budete si říkat, že nikoho nepotřebujete. Čekají vás i nějaké přesuny a stěhování. Problémy na konci měsíce odložíte a více si odpočinete. Měsíc to však bude hodně plodný a plný hojnosti.

 

Práce – Navážete na věci z minulosti a bude to radostné navazování a pokračování vaší práce. Práce budete mít opravdu dostatek a přinese vám radost. Vaše postavení se upevní a stabilizuje.

Zdraví – Nespavost a stresy vás začátkem týdne potrápí, ledviny a močový měchýř je potřeba posílit, mohlo by to dojít až k zánětu. Problémy s kůží se mohou také objevit, ale je to především spojeno s nízkou imunitou. Šetřete klouby a kolena.

Peníze – Na počátku měsíce se něco kolem peněz hodně zrychlí a uvede vás to trochu do rozpaků. Možná vás zastihne i nějaká deprese. Osud vám ale pomůže a zase pocítíte stabilitu. Překážky přijdou v půlce měsíce, ale hravě je překonáte a na konci měsíce se budete radovat.

Vztahy – Láska a zase láska a schůzky plné lásky vás provedou celým měsícem. Budete cítit sílu, možná spojenou s tím, že se blíží vaše narozeniny. Užijte si všechno to štěstí!

Horoskopy 2018

reklama

reklama