reklama

10/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Líbí se mi, kdo jsem a co dělám.“

Práce je pro vás v říjnu to hlavní. Budete se snažit ji zvládat, což se vám podaří. Jen si dejte pozor na iluze, které si děláte. Postačí být jen více v realitě. Na konci měsíce dostanete pracovní zprávy a nabídky. Přijde konečně vaše ocenění.

 

Práce – Hned na začátku měsíce vám pomůže kolega, který je do vás zamilovaný a bude se snažit vám pomoci vám s prací a dokončit vše, co mělo už být dávno uzavřeno. Díky jeho pomoci a se vám to podaří a oddychnete si.

Zdraví – Možná zažíváte nějaké problémy týkající se reprodukčních orgánů. Také máte oslabenou imunitu a štítnou žlázu. Váš nervový systém vám způsobuje víc problémů, než si myslíte. Máte ale svého ochranného anděla, a tak vše dopadne dobře.

Peníze – To, co na začátku měsíce bude vypadat skvěle, se může během půlky měsíce změnit. Nejdřív se zaradujete ze svých financí a řeknete si, že máte pohodu. V půlce měsíce však už přijdou překážky a komplikace, a sice na základě nějakých finančních přesunů.

Vztahy – Muž, který se kolem vás točil v práci, s vámi ukončí spolupráci a zmizí, což vás bude trápit, protože nevíte, proč to tak náhle udělal. Netrapte se tím, tajně vás miloval a už to nedokázal ustát, tak raději odešel.

Horoskopy 2018

reklama

reklama