reklama

10/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit.“

Co vám přináší měsíc říjen

Tento měsíc bude plodný jak z pohledu práce, tak vztahů, a celkově zažijete více dobrého než překážek. Pokud toužíte po dítěti, je začátek měsíce tím ideálním časem. V půlce měsíce už přicházejí překážky a komplikace, ale na konci už budete opět v pohodě.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Nebojte se na začátku měsíce uzavřít vše z minulosti. Osud tomu je nakloněn, a tak zmizí vaši strašáci, co se občas objevují. Budete mít dostatek sil a energie vyřešit vše, co vás trápí. Na konci měsíce se vše zrychlí a vyřešíte důležité i nedůležité věci a tím najdete stabilitu ve vztahu.

Práce Zavíráte před něčím v práci oči a to vám může způsobit problémy už na začátku měsíce. Snažte se oči otevřít a podívat se na příčinu problému. Bude vás to sice stát trochu boje, bude však vítězný. Koncem měsíce si užijete pohodu a radost.

Peníze Začátek měsíce prožijete v klidu a pohodě a nic vás nedokáže rozházet. Budete ale trochu neopatrná, a tak vám v půlce měsíce budou chybět peníze. Nezoufejte, na konci měsíce přijde opět finanční ráj a stabilita.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pohybový aparát. Béžová a tmavě hnědá.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama