reklama

10/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Uvědomte si, že jste připravena být podporována a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“

Co vám přináší měsíc říjen

V říjnu vás čeká především oslavování vztahů a lásky. Bude se vám dařit a nebudete muset řešit žádné důležité věci. Čeká vás však rozhodování. Otevřou se před vámi dvě cesty a vy nebudete vědět, která je ta pravá. Na konci měsíce se rozhodnete a uzavřete vše z minulosti, co vás tížilo.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy Ve vztazích jste trošku naivní a to vás zastihne hned na začátku měsíce. Musíte si uvědomit, co je realita a co si idealizujete. Budete zamilovaná a láska vás zcela pohltí. A především si to užijete. Na konci měsíce se ve vašem vztahu můžete objevit něco nového.

Práce V oblasti práce vám už od začátku měsíce bude nápomocný váš partner. Snaží se vás podporovat a ve všem vám pomáhat. Díky tomu dokážete zvládnout všechny problémy a překážky. V půlce měsíce dostanete podporu i od jiného muže. Ke konci měsíce vás čeká mnoho pracovních schůzek.

Peníze S financemi nebude žádný problém, dokonce zažijete i velkou radost a přísun nových peněz. V půlce měsíce pocítíte finanční stabilitu. Koncem měsíce budete mít dostatek sil a energie.

Oslabený orgán a léčivé barvy Záda. Zelená a modrá.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama