reklama

10/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Nebojte se prožívat své štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“

Co vám přináší měsíc říjen

V říjnu jsou před vámi samé překážky. Budete je vnímat už na začátku měsíce a i přesto, že se vám je podaří překonat, tak se znovu objeví v průběhu měsíce. Nemusí to pro vás ale být tak náročný měsíc, protože zažijete i radost a lásku. Ke konci října budete více bojovat než se radovat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Začátkem měsíce se musíte rozhodovat a nebudete vědět, jakou variantu zvolit a co udělat, aby se vaše partnerství zlepšilo. V půlce měsíce vás čekají nějaké schůzky a setkání. Ke konci měsíce si na svého partnera začnete dělat majetnické nároky.

Práce V práci se vám bude dařit už na začátku měsíce. Budete jí mít opravdu dostatek, a dokonce i v půlce měsíce se další objeví. Možná přijdou i nějaké zajímavé nabídky. Na konci měsíce začnete sklízet jen úspěchy.

Peníze Začátkem měsíce budete platit hlavně ty nejdůležitější pohledávky. Finance se vám v průběhu měsíce začnou vracet a už k jeho konci se budete radovat z finanční jistoty. Pozor na poslední dny v měsíci, můžete o peníze opět přijít.

Oslabený orgán a léčivé barvy Zánět v těle. Modrá.

Horoskopy 2018

reklama

reklama