reklama

10/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se ráda i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“

Co vám přináší měsíc říjen

Začátkem měsíce vás čeká rozhodování mezi dvěma možnostmi. Ocitnete na křižovatce a nebudete vědět, kam se vydat. V půlce měsíce se už rozhodnete a uleví se vám. Čekají vás nové začátky a nové nápady. Vše bude vypadat nadějně. Ke konci měsíce však zažijete beznaděj.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Ve vztazích se vám bude už od začátku měsíce dařit a budete přitahovat opačné pohlaví, tak jak si jen přejete. Vše se začne vyvíjet velkou rychlostí a na konci měsíce se budete divit, kam jste se tak rychle dostala.

Práce V práci si už na začátku měsíce uvědomíte, že nic nefunguje tak, jak byste si přála, a tak se budete snažit vše změnit. Celé základy musíte zbořit a znovu postavit. Nevíte, co chcete, a to je ten problém. Ke konci měsíce se vám podaří vše srovnat a přijde radost.

Peníze Hádky a nepříjemnosti vás čekají už na začátku měsíce, ale nepotrvá to dlouho, v půlce měsíce se už ze svých financí budete radovat. Na konci měsíce vás čekají schůzky spojené s financemi.

Oslabený orgán a léčivé barvy Dutiny. Žlutá a růžová.

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama