reklama

10/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí.“

Co vám přináší měsíc říjen

Začátek měsíce začne velice příjemně a zamilovaně. Prožijete láskyplné období a budete se cítit šťastně. Dejte si však pozor, abyste nespadla do partnerské závislosti a nelpěla na něčem, co už je nefunkční. Koncem měsíce vás čekají nové začátky a mnoho komunikace. Je čas si vše vysvětlit.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Doma vás čekají nějaké přesuny nebo stěhování. Pojedete nejspíše i na kratší dovolenou, kde si s partnerem odpočinete a načerpáte sílu. Doma se vše urovná a také věci se rychle vyřeší.

Práce V práci se vám bude dařit. Už začátkem měsíce můžete být povýšena nebo přijde nějaká odměna či pochvala. V půlce měsíce se objeví hádky a nepříjemnosti a do konce října se to nevyřeší. Na konci měsíce se budete cítit beznadějně a v koncích.

Peníze S financemi vám na začátku měsíce pomůže nějaká žena. Zavíráte však před svojí finanční situací oči a to se vám nevyplatí. Na konci měsíce přijde další nabídka a budete se muset rozhodnout.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pohybový aparát. Hnědá.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama