reklama

10/2016 horoskop měsíc Vodnář

Moudrost měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se ne-rozhodnout.“

Co vám přináší měsíc říjen

V říjnu budete už od začátku měsíce cestovat. Jedná se o cesty jak pracovní, tak soukromé. Čeká vás úspěšné období, kdy sklidíte, co jste v minulosti zasela. A bude toho hojnost. Koncem měsíce si povedete velice úspěšně, především ve vztazích. Budete přitahovat opačné pohlaví, aniž byste věděla, jak to děláte.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Beran

Vztahy Začátkem měsíce objevíte nějaké tajemství, které se týká vašeho vztahu. Přinese vám to lásku a zamilovanost. Znovu obnovíte vaši lásku a silné emoce vášně. Ten, kdo je sám, možná potká velkou lásku. Na konci měsíce se však vše může pokazit a dojít ke zvratu.

Práce V práci musíte vyřešit mnoho důležitých věcí. Především budete pracovat od rána do večera a opravdu vás to unaví. Zažijete i nějaké ztráty a v půlce měsíce se začnete rozhodovat, co dál. Koncem měsíce vyřešíte úřední záležitosti.

Peníze Finance se vám pohrnou začátkem měsíce a budou to finance z minulosti. Pomůže vám k tomu partner a vy do konce měsíce doplatíte všechny pohledávky, co máte. Tím se vám velice uleví.

Oslabený orgán a léčivé barvy Průdušky. Modrá a zelená.

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama