reklama

11/2014 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Baví mě dávat si život do pořádku.“

Hojnost všeho vás bude provázet začátkem měsíce a vy se z toho budete radovat. Budete naprosto spokojeni a to vám přinese i obrovskou radost a pocit naplnění. V průběhu měsíce se můžete i zamilovat nebo prožít něco opravdu hezkého. Na konci měsíce začnete komunikovat a vyřizovat všechno, co jste celý měsíc zanedbávali. Vše si vysvětlíte a bude to zase skvělé.

Práce – Vášeň pro práci pocítíte už na začátku měsíce a to vás požene dopředu raketovou silou. V půlce měsíce navážete na úspěšné projekty z minulosti a půjde vám to skvěle. Konec měsíce však bude plný překážek a ty budete muset překonat.

Zdraví – Pevné zdraví je vaší silnou stránkou, ale pozor na úrazy, které se mohou spojit s vaším nízkým tlakem.

Peníze – Dokončíte a zaplatíte už na začátku měsíce všechny své poplatky a výdaje a začnete s čistým štítem. V průběhu měsíce vám budou stále proudit peníze a na jeho konci přijde rozhodování, kam je investovat. Kolem financí si nemusíte tento měsíc dělat starosti.

Vztahy – Skončili jste něco, co ještě nemělo skončit. Trochu vás omezuje vaše impulzivnost, která je často na škodu. Máte šanci to v průběhu měsíce urovnat. V půlce měsíce budete pracovně zaneprázdněni, ale konec měsíce je pro urovnávání jako stvořený a vám se vše podaří.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama