reklama

11/2014 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Chvála patří k darům prosperity. S vděčností ji přijímám.“

Krásný měsíc, který vám přináší pohodu, harmonii a klid. Budete si jich užívat nejen na začátku měsíce, ale vydrží vám to až do jeho poloviny, kdy přijde něco, co vás donutí přemýšlet o tom, že máte právo volby, a otevřou se vám dvě cesty. Na konci měsíce budete řešit především partnerství.

Práce – Hodně práce zažijete už na počátku měsíce a celý měsíc to nebude o nic lepší. V práci se můžete posunout o nějaký ten post výše nebo aspoň budete pochváleni. Koncem měsíce se dostanete do pozice, kdy se nebudete moci hnout z místa, a budete uvězněni ve své finanční situaci.

Zdraví – Nízký tlak vám může způsobit motání hlavy. Pozor si dejte na špatný krevní obraz a chřipka vás také nemine.

Peníze – Čeká vás překonávání překážek, které na začátku měsíce zdárně zvládnete. To vám pomůže dát finance dohromady a v půlce měsíce si už budete užívat finanční pohodu. Na konci měsíce budete zase na vše sami a bude to únavné.

Vztahy – Stagnace v partnerství se objeví na začátku měsíce. Váš vztah se nebude nijak vyvíjet a bude spíše v poloze klidu, ale v půlce měsíce se můžete zase bláznivě zamilovat a na konci měsíce už budete prožívat to nejkrásnější zamilované období.

Horoskopy 2017

reklama

reklama