reklama

11/2014 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Soustředím se na pozitivní myšlenky, protože mi utvářejí život.“

Vše se na začátku listopadu posune raketovou rychlostí dopředu. To, co do této doby nefungovalo, se najednou změní a bude to proudit tak, že se až leknete. Také se může objevit láska a někdo, kdo do vás bude zamilován až po uši. Koncem měsíce zažijete nějaké stěhování nebo přesuny.

Práce – Máte nějaký problém a zavíráte před ním oči, což vám přináší komplikace. V půlce měsíce se vám už bude dařit v pracovní oblasti, ale opět jen dočasně, protože ke konci měsíce budete odrazovat od práce sami sebe a začnete přemýšlet, zda ji nezměnit.

Zdraví – Záda vás zlobí už delší dobu a je čas s tím něco udělat. Masáž by vám pomohla. Dutiny vás pozlobí v průběhu měsíce a štítná žláza je také slabší.

Peníze – Pohoda, která se objeví na začátku měsíce, nebude mít tak dlouhé trvání a bude se postupně měnit v překážky, které musíte překonat. Vše je však zvládnutelné a vy to dokážete. Na konci měsíce se vám už zase bude dařit a zažijete velkou radost.

Vztahy – Analyzujete vše, co se ve vašem vztahu událo za poslední dobu, a to není nic malého. Vše však zanalyzujete do roviny lásky a budete se velmi radovat. Ke konci měsíce už přijde jen odpočinek. Budete vědět, že je nutné něco vyřešit, ale nebudete na to mít náladu.

Horoskopy 2017

reklama

reklama