reklama

11/2014 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Všichni jsme jedna velká rodina.“

Nový nápad a nová energie, která vás oslní hned na začátku měsíce, bude pro vás tím, co vás nabije na celý měsíc dopředu. Budete z toho čerpat i další měsíce. V půlce měsíce vás čeká rozhodování, a nebude to jednoduché. Rozhodnete se správně a konec měsíce vám opravdu přinese velkou radost.

Práce – Vše je v rukou spravedlnosti a není to tak jednoduché. Budete muset některé věci změnit a někdo s vámi bude hodně manipulovat, což z počátku vůbec nepoznáte. Koncem měsíce nebudete vědět, co vlastně od práce chcete a co od ní vůbec můžete očekávat.

Zdraví – Dutiny vás mohou pozlobit, když budete přecházet chřipku. Pozor si dejte na ledviny a reprodukční orgány a nevyleženou chřipku, která se vám bude vracet.

Peníze – Cítíte se osamoceni a to vás trochu nutí přemýšlet nad tím, proč vám s vaší finanční oblastí někdo nepomůže. V průběhu měsíce se to změní a přijde hojnost všeho, na co pomyslíte. Na konci měsíce budete mít už jen obrovskou radost a svoje finance si užijete.

Vztahy – Navážete na minulost a to vám přinese hodně lásky a pohody. Vše se začne dařit a budete mít celý měsíc dostatek sil a energie vše zvládnout. Na konci měsíce si už užijete společného víkendu nebo i menší dovolené. Každopádně se vám bude dařit udržet ve vztahu pohodu a harmonii.

Horoskopy 2017

reklama

reklama