reklama

11/2014 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Láska je to, co vás čeká v listopadu, a to hned na začátku měsíce. Přijde velké štěstí, dokonce i v práci budou lepší vyhlídky, možná nabídka nové práce, a to vás vyhoupne i do vyšší možné pozice. Nebo dostanete nějakou pochvalu. Budete se opravdu radovat, jak jste to zvládli.

Práce – Neřešíte problém, který vás brzdí, a to vám způsobuje komplikace, snažte se to odstranit hned na začátku měsíce, protože se dozvíte věci, které jsou nyní před vámi skryty, a budete se hodně divit. Konec měsíce může být spojen s přepracovaností a únavou.

Zdraví – Zažívání nebude tento měsíc vaší silnou stránkou, několikrát se objeví bolesti břicha. Kašel bude jen chvilková záležitost a klouby vás budou bolet z přetažení.

Finance – Změna je nezbytnou součástí transformace a vy potřebujete především změnu ve vašich financích. Je potřeba ji přijmout, zanalyzovat a nakonec vykonat. Budete nuceni vše změnit a čekají vás i nějaké přesuny. Vše je pro vaše dobro, musíte to ale promyslet.

Vztahy – Něco nového se vám nabízí hned na začátku měsíce a bude to pro vás velké dobrodružství, což se vám nebude líbit tolik, jak jste si původně mysleli, a můžete prožít i krátkodobé deprese. Na konci měsíce dokončíte  vše, co jste nedotáhli do konce, a tím se vše skvěle uzavře a přinese vám to radost.

Horoskopy 2017

reklama

reklama