reklama

11/2014 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Mé tělo chce být vitální a zdravé. Pohyb mi přináší radost.“

Na začátku měsíce vás čeká komunikace – a té se nezbavíte celý měsíc. Budete komunikovat o nových věcech a nových nabídkách, jen si nebudete jisti, že vše je pro vás dobré. Také můžete hodně pracovat nebo dostat novou skvělou pracovní nabídku. Ke konci měsíce přijde rozhodování, která cesta je pro vás ta nejlepší a kterou se vydáte, a nakonec se rozhodnete zbořit to, co je nefunkční, a postavíte nové základy, které budou řešit především důležité věci.

Práce – Budete plni vášně a energie, která vás bude provázet celý měsíc, a to vám pomůže se v pracovní oblasti i někam dostat. Také muž, který je do vás zamilovaný, se vám bude v pracovní oblasti snažit pomoci, ale vás to dovede na křižovatku a začnete zvažovat všechny nabídky. Ukončíte především něčí manipulaci.

Zdraví – Problémy s imunitou nezanedbávejte a také se snažte jíst více jódu, protože štítná žláza ho potřebuje. Chybí vám vitamíny a minerály a máte také oslabené ledviny a močový měchýř, tak se více zabalte do teplého oblečení.

Peníze – Hned na začátku měsíce nastane posun ve financích o sto padesát procent, k čemuž vám pomůže nějaký dobře postavený člověk, který vám nabídne skvělou práci. To vaše finance zlepší natolik, že budete mít možnost zaplatit všechny pohledávky a ještě vám nějaké peníze zůstanou.

Vztahy – Někdo nový může přijít do vašeho života a přinést vám i lásku a přátelství. Může se také stát, že ve vašem stávajícím vztahu se probudí nová láska. Na konci měsíce se budete rozhodovat, zda v tom vztahu budete tímto způsobem pokračovat a zda na to máte dostatek sil.

Horoskopy 2017

reklama

reklama