reklama

11/2014 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Věřím si a věřím životu a ten mne chrání a podporuje.“

Jde vám to už na začátku měsíce. Přitahujete ostatní a daří se vám ve všech oblastech vašeho života. Je to pro vás velký zážitek. Pozor si dejte na tajemství, které schováváte před ostatními. Hojnost vás čeká v partnerském i pracovním životě a budete spokojeni. Zapojte do svého života více fantazie a také odpočívejte.

Práce – Máte možnost se ve své práci posunout někam výš, což se vám tenhle měsíc podaří, možná to bude hned na jeho začátku. Budete se radovat z vaší práce i rodiny. Také budete mít možnost zažít v práci něco moc hezkého a radostného.

Zdraví – Reprodukční orgány a ledviny vás mohou pozlobit na začátku měsíce, protože proděláte menší virózu. Také vám hrozí únava, protože málo spíte. Snažte se více odpočívat.

Peníze – Dokončete a zaplaťte vše, co je nutné zaplatit, a to hned na začátku měsíce, jinak vás to dožene a budete z toho nešťastní. V případě, že se o vše postaráte, budete si na začátku listopadu užívat klid a pohodu, ale na konci měsíce už moc peněz mít nebudete. Můžete totiž o nějaké překvapivě přijít.

Vztahy – Pozor na žárlivost, kterou budete v listopadu velmi prožívat, a to se vám nebude líbit. Především ve vaší rodině a u vašeho partnera to budete mít nakloněné na špatnou stranu, ale jste mistři a vše vybalancujete a budete se zase usmívat a radovat.

 

 

 

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama