reklama

11/2014 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Dovoluji si myslet velkoryse."

Listopad přináší velké změny a velké pokroky, a to hned na začátku měsíce. Změny se promítnou do všech oblastí vašeho života a budete nuceni je přijmout. V půlce měsíce si užijete lásku, pohodu a radost, ale na konci měsíce vás mohou zastihnout deprese a frustrace.

Práce – Na začátku měsíce budete přemýšlet o tom, zda je dobré v této práci zůstat. Možná se i s někým rozloučíte, protože zažijete velkou stagnaci a to vás bude ničit. Uděláte vše pro to, aby se to změnilo, a to se vám podaří. Konec listopadu bude velice úspěšný a dá vám naději na další měsíce.

Zdraví – Vyrážka, která vás trápí delší dobu, se možná znova objeví. Rýma může vést až k zánětu dutin, a hlavně budete mít stresy, což vám moc nepomůže k lepšímu zdravotnímu stavu.

Peníze – Překážky jsou od toho, aby se překonávaly, a to se vám bude dít v oblasti finanční hned na začátku měsíce. Nebude to moc příjemné a budete možná i nešťastní. Zjistíte ale, kde je problém a v průběhu měsíce ho odstraníte. Na konci měsíce se už budete radovat z toho, jak jste vše skvěle zvládli a dotáhli do konce a finance zase začnou proudit.

Vztahy – Rozhodujete se, co dál, a to vám dává vždycky hodně zabrat. V oblasti vztahů to budete řešit skoro celý měsíc a způsobí vám to trochu větší obtíže. Na konci měsíce však už budete jistí ve svém rozhodnutí a to vám přinese i do vztahu potřebnou stabilitu.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama