reklama

11/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Rozhodla jsem se, že se každý den budu cítit dobře.“

Na začátku listopadu se vám podaří vaší impulzivností ukončit něco, co pro vás bylo nepřekonatelné. Ještě není načase to ukončit, ale vy už to nemůžete vydržet. Tím se vám uleví a přijde radost. Navážete na něco z minulosti a pocítíte spokojenost. Dokonce vám to dodá tolik sil, že zvládnete vše, co si zamanete. Závěr měsíce bude o cestování a schůzkách, které vám přinesou naplnění.

 

 

Práce – Čekají vás cesty a hodně jich budete muset absolvovat, aniž by se vám chtělo. Přinesou vám ale štěstí a radost. V půlce měsíce se vám v práci bude dařit a úplně se do ní zamilujete. Na konci měsíce zjistíte, že máte vše postavené na špatných základech a celé ty základy zboříte a znovu postavíte.

Zdraví – Zánět se může objevit už na začátku měsíce a bude to mít souvislost s reprodukčními orgány. Dejte si pozor, abyste něco nepřechodila. Čeká vás i návštěva doktora. Koncem měsíce máte i možnost otěhotnět.

Peníze – Začátkem měsíce budete disponovat penězi a ovládne vás pocit, že mít peníze je to nejjednodušší, co se může stát. V půlce měsíce už pomalu začnete našlapovat a peníze přehazovat z jedné kupičky na druhou, ale podaří se a na konci měsíce zase zavládne klid.

Vztahy – Budete sama sebe odrazovat od románku, který prožíváte. Uvědomíte si, že se na tom člověku stáváte závislá a to vám nedělá dobře. Není se zatím čeho obávat, nikdo vás nevyužívá a nezneužívá.

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama