reklama

11/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Učím se svým lekcím v životě snadno a lehce.“

Začátek měsíce pro vás bude náročnější a zažijete pocit, že se nemůžete hnout z místa. Za vámi propast, před vámi hora. Stůjte a nic nedělejte, pouze pozorujte, co se děje a co to pro vás znamená. Pak se objeví muž, který je do vás už delší dobu zamilovaný, a vše se najednou rychle změní a vy budete vnímat velký posun. Věci se začnou posunovat raketovou rychlostí a uvědomíte si, že jste to ani nepostřehla.

 

Práce – Hodně práce se na vás navalí už začátkem měsíce, čekají vás i pracovní zprávy a nějaká pracovní řešení. Budete především dokončovat projekty, které jste započala, a půjde vám to skvěle. Na konci měsíce se začněte věnovat novému projektu, který vás bude bavit.

Zdraví – Začátkem měsíce se možná se objeví menší viróza, která vás dostane do postele, krevní obraz můžete mít zhoršený. V případě, že nebudete odpočívat, mohou se objevit i nějaké komplikace a budete nucena ulehnout na delší dobu. Více se šetřete.

Peníze – V oblasti financí to budete zvládat dobře, jen si dejte pozor na muže, který vás může připravit o peníze. Možná pocítíte ztráty a peníze budou stagnovat. Do konce měsíce se jich už moc neobjeví, tak raději už na začátku listopadu se svými financemi šetřete.

Vztahy – V listopadu vztahy řešit vůbec nebudete, budete spíše cestovat a věnovat se práci a pracovním záležitostem. Práce a cesty pro vás jsou klíčové. Ve vztazích se mohou objevit i nějaké překážky, které se vám nakonec podaří překonat. V případě problémů více komunikujte, ale nic zásadního neřešte. 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama