reklama

11/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“

Někdo ve vašem životě k vám má majetnický vztah a to vám vadí. Možná je čas s tím začít něco dělat. V půlce měsíce se vám bude dařit i proto, že navážete na věci, které jste dělala v minulosti, a půjde vám to. Konec měsíce může být o tom, že se najednou nebudete moci hnout z místa. Je to záležitost dočasná a znamená to, že se máte zastavit a nic neřešit, jen pozorovat. Spoustu věcí se tak dozvíte.

 

 


Práce – Zaměřte se sama na sebe a začněte přemýšlet o tom, zda by vám neprospělo osamostatnit se. Už delší dobu o tom možná přemýšlíte a je to dobrý nápad, protože zažijete určitou svobodu, která vám dělá dobře. V půlce měsíce začnete řešit ve spojitosti s prací nějaké úřední záležitosti. Konec bude spíše o hádkách a nedorozumění.

Zdraví – Máte vyrážku a nevíte, od čeho je? Pokuste se zajít na alergologii, protože to může být alergie, možná i na jídlo. Bolesti nohou jsou spojeny s tím, že se přetěžujete. Dojděte si na nějakou masáž, ta vám udělá dobře. Zažívání se zlepší, když přestanete jíst sladké.

Finance – Základy se zbortily, protože nebyly pevné, a tak už přestaly sloužit. Je dobře, že znovu stavíte pevnější základy vaší finanční oblasti, protože to je potřeba. Uzavřete vše, co je spojeno s minulostí, a obraťte svoji pozornost na budoucnost. Nemusíte se bát, bude skvělá. Už ke konci měsíce si užijete finanční pohodu a klid.

Vztahy – Překážky, které ve vašem vztahu vidíte, jsou reálně překonatelné, jen se musíte snažit. Nebude to zadarmo. Je nutné zavést nové návyky a přivést do vztahu velkou změnu. Dobré je to s partnerem prodiskutovat a probrat. Mluvte, dokud budete mít co tomu druhému říci. Na konci měsíce můžete absolvovat společnou cestu třeba na prodloužený víkend. Pomůže vám to!

Horoskopy 2018

reklama

reklama