reklama

11/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a vizualizujte si to, co po čem opravdu toužíte.“

Už na začátku listopadu pocítíte příval energie a vášně pro vše, co tento měsíc budete dělat. Můžete dokonce zažít i menší flirt, možná vás tento měsíc obohatí. Budete plná energie a vášně jak pro práci, tak pro vydělávání peněz a milostné vztahy. Na konci měsíce předčasně ukončíte nějakou záležitost spojenou s prací, protože bude plná překážek. Budete mít pocit, že z toho není žádný zisk. Popřemýšlejte, zda vám je vaše impulzivnost k užitku nebo vám naopak působí problémy. Měsíc to bude velice úspěšný, a pokud slavíte narozeniny, tak vše nejlepší!

 

 

Práce – V práci vás čekají velké změny už začátkem měsíce. Ze své pracovní náplně odstraníte vše, co vás nebaví a v čem necítíte vášeň a radost, a začnete budovat nové věci, které vás budou naplňovat. Zboříte i staré základy a začnete stavět nové. Musíte trochu opatrně našlapovat, ale díky tomu najdete klid a harmonii a pomůže vám i muž, který vás obdivuje. Konec měsíce vás čeká velký úspěch a obrovská radost.

Zdraví – V listopadu vás mohou bolet klouby už na začátku měsíce, vše může být spojeno s virózou nebo chřipkou, kterou musíte důkladně vyležet. Záda se opět ozvou a nějaký čas vás pozlobí a kvůli tomu se vám bude i hůř spát. Zrak se vám trochu zhoršil, ale ještě k lékaři nemusíte.

Peníze – Začátkem měsíce si odpočinete od všech problémů spojených s vaší finanční situací. Nebudete chtít cokoliv řešit a ani to nebude potřeba. Nakonec si svou situaci upravíte a nebudete ji vidět realisticky. Koncem měsíce se zamyslete nad tím, na čem lpíte a co už je nefunkční. Toho se snažte zbavit.

Vztahy – Měsíc začne tím, že budete mít pocit, že jste v situaci, z které nelze odejít. Že stojíte na místě a nemůžete se hnout. Zůstaňte stát, dívejte se kolem sebe a nic neřešte, je to zbytečné, stejně se nic nepohne. Následně poté už v půlce měsíce zažijete něco neočekávaného a úžasného a můžete se osudově zamilovat. Opravdu se zamilujete a zahoříte tak silným citem, jaký už jste dlouho nezažila. Konec měsíce vás zastihne jako ženu plnou vášně, která se svým vyvoleným chce trávit co nejvíce času.

Horoskopy 2018

reklama

reklama