reklama

11/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Svůj den začínám a končím s pocitem vděčnosti.“

Co vám přináší měsíc listopad

Podzim vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát vašeho relativního klidu. Budete si muset zvyknout na změny, které přicházejí a které se vám z počátku nebudou líbit. Narušují totiž váš klid, přesto se jim nebraňte, budou pro vás velice přínosné a přinesou vám i velké štěstí.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Čekají vás nové začátky, ale budete na tom muset zapracovat. Pokud máte vztah, může se mezi vás opět vrátit láska. V případě, že nikoho nemáte, můžete potkat velkou lásku a zamilovat se. Uzavřete si však všechny vztahy z minulosti.

Práce Nevíte, co chcete, což může znamenat, že se zmítáte mezi tím, co vás baví a co nemáte rádi. Je nutné si vytvořit seznam priorit a podle něj si uvědomit, co je opravdu důležité. Čeká vás nějaký konflikt s kolegyní nebo nadřízenou a budete mít pocit, že se nemůžete hnout z místa. Počkejte na vhodný okamžik.

Peníze Kolem financí se tento měsíc bude vše točit. Máte nějaké výdaje, které je nutné uhradit, a zjistíte, že vám chybí peníze. Na konci měsíce se vše změní a peníze přijdou.  

Oslabený orgán a léčivé barvy Klouby a pohybový aparát. Černá a zelená.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama