reklama

11/2016 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Každé rozhodnutí, které učiním, je pro mě správné.“

Co vám přináší měsíc listopad

Na začátku listopadu můžete dostat skvělou nabídku práce, která vás velice potěší, a budete se z ní radovat. Další nabídka může přijít už v půlce listopadu. Nebude tak aktuální, jako ta první, ale také vás nadchne. Následně se budete muset rozmyslet a to bude nějaký čas trvat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy V listopadu budete řešit především pro vás opravdu důležité věci a nebude to jednoduché. Rozhodnete se však pro tu nejlepší variantu. V půlce měsíce vás čekají cesty s partnerem, které budou velice příjemné. Na konci měsíce dostanete skvělý nápad.

Práce V práci se vám bude dařit. Hned začátkem měsíce zažijete velký úspěch a nabídky na práci se budou hrnout. Následně budete dělat něco, co jste už dělali v minulosti, a to vás bude uspokojovat a bavit. Následně se objeví další nabídka práce, bude to opravdu něco velice přínosného.

Peníze Peníze se vám pohrnou už na začátku měsíce a z toho budete mít obrovskou radost. V půlce měsíce budete zažívat hojnost financí a to vám přinese velkou spokojenost. Koncem měsíce budete sklízet, co jste zaseli.

Oslabený orgán a léčivé barvy Slezina. Červená.

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama