reklama

11/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Dávám si zelenou, vydávám se vpřed a radostně si vše osvojuji.“

Co vám přináší měsíc listopad

Začátek měsíce pro vás bude velice příznivý a budete se radovat, možná se i zamilujete. Také přátelé vám udělají velkou radost. Následovat bude velké rozhodování spojené se stěhováním. Myslet budete především na rodinu a děti. Na konci měsíce se rozejdete s problémy, které vás trápily v minulosti, a budete odpočívat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ohnivá znamení

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Vztahy se budou řešit na cestách. Je možné, že se můžete s někým seznámit na cestě, nebo někde mimo váš prostor, kde se pohybujete celý rok. Zadané páry mohou společně odjet na romantický víkend. Koncem měsíce přijdou nějaké překážky a komplikace.

Práce Vše, co jste doposud dělali, se může změnit. Zboříte základy a postavíte nové. A to na základě intervence nějakého muže. V půlce měsíce přijdou pracovní nabídky a s tím i spojené finance. Na konci měsíce budete vše rekapitulovat a plánovat další možnosti.

Peníze V počátcích měsíce se vám podaří zaplatit vše nezbytné. V půlce měsíce už totiž peníze nebudou a dokonce můžete prožít i nějaké ztráty. Na konci měsíce budete zažívat hojnost financí.

Oslabený orgán a léčivé barvy Návštěva doktora- klouby. Modrá a tyrkysová.

Horoskopy 2018

reklama

reklama