reklama

12/2014 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Pracujte od začátku měsíce naplno, abyste si v jeho závěru mohli vzít více volna. Čeká vás i hodně práce a také schůzky a setkání s rodinou a přáteli. Na konci měsíce začnete rekapitulovat a podaří se vám uzavřít minulost a začít se otáčet do budoucnosti, což je pro vás velice očistné. Budete mít úspěšný měsíc a sami se sebou pocítíte spokojenost.

Práce – Začátkem měsíce vás čekají přesuny a to pro vás bude hodně zatěžující, ale nepotrvá to dlouho. Už v půli měsíce začnete zase hodně pracovat a soustředíte se na svoji práci. Na konci měsíce pak sklidíte úspěch a hojnost odměn.

Zdraví – Pozlobit vás může nízký tlak a s ním spojné motání hlavy a nerovnováhy. Bolesti kloubů jsou spojeny s přetížením, krevní obraz můžete mít také trochu zhoršený, vše je však většinou jen vaše psychika. Pozor si dejte na úrazy.

Finance – Snažíte se něco našetřit a majetnicky držíte své finance, ale v půlce měsíce se vám podaří vydělat větší obnos peněz a tak začnete zase utrácet. To vám dokonce bude někdo z vašeho okolí závidět. Snažte se utrácet rozumně.

Vztahy – Cítíte se osamoceni a bojujete sami se sebou, jak to změnit. Chcete být zase ve funkčním partnerství a zažívat lásku, teď spíše zažíváte boj a beznaděj. Vše se však na konci roku změní a vy budete zamilovaní a šťastní, tak si to náležitě užijte.

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama