reklama

12/2014 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Den co den se stávám hodnější lásky.“

Na začátku prosince vás čeká radost, možná potkáte velkou lásku nebo dostanete výbornou nabídku. Vše však bude jen chvilkové, pak si uvědomíte, že před něčím zavíráte oči, a to vás nepustí dál. Přijdou tak překážky, které musíte překonat. Budete se snažit nastolit stabilitu. Hlavně finance nebudou vaší silnou stránkou, ale vše překonáte.

Práce – Trpělivost růže přináší – a to se bude týkat především vaší práce, které hned na začátku měsíce budete mít dostatek, a zažijete tak hojnost všeho, co si přejete. V půlce měsíce už pocítíte velkou přepracovanost, na vše se budete cítit sami, a to vás přivede k rozhodnutí, že je nutné vše zanalyzovat a zredukovat, což uděláte na konci měsíce.

Zdraví – Dutiny se mohou ozvat po delší době a průdušky jsou také oslabené, ale zdraví máte pevné – po zdravotní stránce je klid.

Peníze – Navážete na to, co bylo minulý měsíc, a bude se vám dařit, tak nemusíte mít o finance starost. Dokonce začnete peníze i přitahovat, a to pro vás bude velký úspěch. Jen si dejte pozor, abyste se nestali na penězích závislí. Zbavte se všeho, co je už nefunkční.

Vztahy – Schůzky a setkání a možná i večírky zažijete na začátku měsíce, to však bude jen dočasné a už v půlce prosince se spíš uchýlíte k domovu. Ve vztazích na konci měsíce pocítíte stagnaci, což vás bude hodně mrzet.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama