reklama

12/2014 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Jsem schopná a úspěšná.“

Tento měsíc máte možnost otěhotnět, pokud se snažíte o miminko, tak se tomu nebraňte. Bude se vám už od začátku měsíce dařit. V půlce měsíce si vyjdete vstříc s partnerem a také si vše vyjasníte. Následuje analýza všeho, co jste za rok prožili, a to vás přivede k určitému boji.

Práce – Někdo z kolegů se vám bude snažit na začátku měsíce pomoci ve vaší práci. To vám přinese hojnost všeho a mělo by se vám opravdu dařit. Na konci měsíce se však něco stane a možná začnete uvažovat o tom, že v práci skončíte, a budete o tom přemýšlet i na přelomu nového roku.

Zdraví – Záda by potřebovala nějakého fyzioterapeuta a také musíte doplnit vitamíny a minerály, ke konci měsíce se vám bude hůře spát, protože začnete rekapitulovat celý rok.

Peníze – Závist okolí způsobuje váš dojem, že máte peněz dostatek, ale ne vždy tomu tak je. Čekají vás úspěšné cesty za penězi, také budete nakupovat dárky a utrácet a pocítíte radost lidí, na kterých vám záleží. Váš finanční rozpočet by neměl být nijak zatížen.

Vztahy – Uvažujete o tom, že je nutné ve vašem vztahu něco změnit, protože cítíte, že jeho základy nejsou pevné. Nakonec vám pomůže partner a oba začnete na vašem vztahu pracovat. Na poslední chvíli!

 

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama