reklama

12/2014 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Každé rozhodnutí, které učiním, je pro mne správné.“

Některé problémy jste nevyřešili a na konci měsíce si to uvědomíte. Donutí vás to otevřít oči a pustit se do toho. Většina těchto problémů se týká peněz a vašeho vztahu. Pokud se na ně vrhnete hned na začátku měsíce, do jeho konce vše vyřešíte a uleví se vám. Konec roku pro vás bude úžasnou oslavou a skvělým zakončením.

Práce – Čekají vás úspěšné cesty, na nichž vás možná doprovodí nějaká žena. V práci se budete cítit velice dobře a zvládnete ji s nadhledem. Žádné potíže by vás potkat neměly. Uvědomíte si, že svoji práci máte rádi.

Zdraví – Oslabenou můžete mít štítnou žlázu, chtělo by to více ryb. Také vás můžou pozlobit klouby a kolena. Ze všeho se však dostanete a čeká vás uzdravení.

Peníze – Na začátku měsíce budou peníze proudit tak, jak mají, ale v půlce prosince začnete víc utrácet a to znamená, že budete i více analyzovat danou situaci. Partner vám však pomůže a vše bude v pořádku.

Vztahy – Nevíte, co chcete a to se odráží na vašem partnerství. Můžete tak prožívat období bouřek i láskyplného vzplanutí. Na začátku měsíce nebudete vědět jak dál, ale podaří se vám vše srovnat a k partnerovi pocítíte velkou přitažlivost, čímž se situace urovná.

 

Horoskopy 2017

reklama

reklama