reklama

12/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Láskyplně naslouchám svému tělu.“

Už začátkem měsíce vás čekají cesty a cestování vás nemine po celý prosinec. Budete se snažit si cesty zpříjemnit, ale stejně vás unaví. Na cestách si dávejte pozor na namrzlou vozovku. Oprava auta by vám znepříjemnila život. Na konci roku zažijete krásnou oslavu a budete na ni dlouho vzpomínat. Pokud jste svému partnerovi nevěrná, pozor, hrozí prozrazení.

 

 

Práce – Práce vám bude spíše přibývat než ubývat a nakonec budete mít pocit, že jste nic neudělala. Opak je pravdou. Budete pilná, mnoho věcí zařídíte a na konci roku vás za to čeká odměna. Pochvala od vašeho nadřízeného i finanční ohodnocení.

Zdraví – Zažívací potíže vás potrápí celý měsíc, ale pokud si dáte dietu, tak na Vánoce už budete v pořádku. Bolesti kolem krční páteře potřebují odbornou pomoc. Dojděte si na masáž a uleví se vám.

Peníze – S penězi nebudete mít žádný problém. Budou vám proudit od začátku roku, a dokonce se objeví i odměny. Utrácet za dárky tedy můžete bez problémů, a když si koupíte i nějaký dárek pro sebe, tak tím nic nezkazíte.

Vztahy – Snažte se věnovat se svému partnerovi co nejvíc, protože začíná žárlit. Může se pokusit i nahlédnout vám do vašeho soukromého prostoru a v případě, že s někým flirtujete, to může objevit. Vyhnete se tomu, pokud partnera ubezpečíte o své lásce.

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama