reklama

12/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Jsem nadaná v mnoha oblastech.“

Budete už od začátku měsíce přemýšlet, zda jste na správném místě a zda je nutné vše prožívat tak, jak to prožíváte. Budete také řešit pracovní věci a především záležitosti kolem úřadů a jiných institucí. Konec měsíce vám však může udělat radost. Možná přijde povýšení nebo nějaké uznání, na které čekáte už dlouhou dobu.

 

 

Práce – Klid a harmonie na začátku měsíce budou provázet vaši práci, ale jen dočasně. Vzápětí se objeví velké pracovní problémy a čekají vás deprese a pocit beznaděje. Vůbec si nebude vědět rady, jak z toho ven. V ten okamžik se stane zázrak a vše se zlepší a vyjasní.

Zdraví – Pozor na rozčilování, mohlo by vám způsobit i mrtvici nebo problémy se srdcem. Musíte se šetřit. Krevní obraz také nemáte úplně v pořádku, nechte si ho občas zkontrovat. Zhoršený zrak může být od počítače nebo telefonu.

Peníze – Přesuny na začátku měsíce přinesou velkou radost a nějaké finanční prostředky. Budete se radovat, jak vám peníze skvěle proudí. Koncem měsíce zažijete velkou radost, protože se vám vše podaří, jak si přejete.

Vztahy – Vztahy pro vás v prosinci nebudou důležité. Svou pozornost věnujete práci a všemu, co se týká vašeho zaměstnání. V půlce měsíce si už užijete harmonie a pohody v partnerských vztazích a to vám vydrží až do konce měsíce. Jen na konci roku budete přemýšlet, zda jste v partnerství opravdu šťastná.

 

 

 

 

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama