reklama

12/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Když se už nedá nic dělat, je možné si alespoň přát!“

Vaše záměry jsou utvářeny vašimi zkušenostmi. Postarejte se o to, aby myšlenky a pocity odrážely vaše skutečné plány. Proveďte inventuru svých očekávání. Záměr znamená, že jste si stanovila cíl a máte v úmyslu ho dosáhnout. A to je váš úkol na měsíc prosinec. Potřebujete si do konce roku určit cíl a příští rok k němu najdete tu správnou cestu.

 

 

 

Práce – Povýšení a spokojenost v práci provází v prosinci vaše znamení. Prožijete radost a uzavřete už nefungující aktivity, protože by vás jen zdržovaly od úspěchu. Práce budete mít dostatek a možná ani na Štědrý den se od ní neodtrhnete. Měla byste se více věnovat rodině, potřebuje vás.

Zdraví – Chřipka vás pěkně potrápí. Přinese bolesti kyčlí a kloubů. Je zapotřebí ji pořádně vyležet, jinak po ní zůstanou dlouhodobé následky.

Peníze – Nevíte, kam investovat dřív, co je důležitější zaplatit. Nemusíte se ničeho obávat, na vše je dostatek financí. Klidně můžete utratit i dost peněz za dárky a pozornosti pro vaše blízké a přátele. Když si koupíte dárek také pro sebe, užijete si dvojnásobnou radost.

Vztahy – Na počátku měsíce vás čeká rozhodování, kterou cestou se vydat. Možná je před vámi i stěhování anebo uzavřete minulost. Jedny dveře se zavírají a další nové se otevírají. Ty vám přinášejí velký úspěch a spokojenost ve všech směrech.

Horoskopy 2018

reklama

reklama