reklama

12/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Jsem vděčná osudu, který mne ochraňuje.“

Dostanete opakovaně sdělení prostřednictvím svých pocitů, snů, vizí, vnitřního hlasu nebo toho, že něco prostě víte. Nasloucháte těmto poselstvím a důvěřujete jim? Řídíte se jimi? Jestliže dostanete nápad, že máte někomu zavolat, někam jít nebo si něco přečíst, je důležité, abyste se tímto pocitem řídila. Čeká vás totiž setkání, které změní některé věci v oblasti vašeho života. Bude to pro vás velký přínos jak v pracovní oblasti, tak ve vztahové. Důvěřujte svému pocitu a osud se o vše postará.

 

Práce – Řešte už na začátku prosince své problémy z minulosti nebo vás budou pronásledovat i nadále. A konec roku je ideální k tomu, ukončit rozdělané projekty a uzavřít tak minulost. Pokud je vyřešíte, čeká vás spokojenost, odměna, a to finanční i slovní a v neposlední řadě i přízeň osudu.

Zdraví – Krevní obraz by mohl být zhoršený a s tím by se mohly pojit i problémy s tlakem. Šetřete si ledviny a močový měchýř. Zažívání se ozve koncem roku. Šetřete alkoholem.

Peníze – Zpočátku budete přemýšlet, kam s penězi, které k vám budou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat, a přemýšlíte, zda můžete utratit peníze za tolik dárků. Nebojte se, přijdou další a vy zaplatíte důležité věci i všechny dárky. Při nákupech možná potkáte lásku.

Vztahy – Na začátku měsíce může dojít k rozchodu a ukončení nefunkčního vztahu. Nezoufejte, v okolí je pár partnerů, kteří o vás budou mít zájem. Jste velice atraktivní a nový vztah bude na dosah.

Horoskopy 2018

reklama

reklama