reklama

12/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Nadšeně a láskyplně podporuji sebe.“

Promluvte si doma s dětmi, co si přejí pod stromeček, aby pak nebyly zklamané. V práci se budete radovat z dobrého kolektivu a skvělého večírku, kde se dozvíte nečekané novinky. Najdete poklad, který jste doma dlouho hledala. U někoho z přátel se stane tragédie a bude vás potřebovat, neodmítejte ho. Mezi svátky si dojděte někam na večeři a uvolněte se. Volno už dlouho potřebujete.

 

Práce – V práci bude panovat pohoda a to i přesto, že jí máte dost. Vy si však stres nepřipustíte. A to uděláte jedině dobře, protože by pro vás svátky jinak znamenaly pohromu. Snažte se dodělat všechny resty, budete tak klidnější a nikdo vás nebude přes svátky rušit.

Zdraví – Problémy s bolestí kolene a kloubů vás trápí už delší dobu, ale teď se to může vystupňovat. Dutiny a kašel se můžou ozvat kolem Vánoc, tak odpočívejte. Pozor na úrazy, buďte na sebe opatrná.

Peníze – S financemi budete trochu zápasit, protože jste všechny peníze utratila za dárky. V půlce měsíce se už situace zlepší a na konci roku už přijde klid. Snažte se co nejvíce odpočívat. Budete tak na začátku roku plná energie.

Vztahy – Prožijete krásné svátky plné pohody a doma zavládne harmonie. Je to vaše zásluha, protože se snažíte doma vše urovnat. Skvěle se vám to daří. Buďte v klidu a celá rodina bude taky v pohodě.

Horoskopy 2018

reklama

reklama